Reklama

Z REGIONU. Już dzisiaj II Triathlon Rzeszów. Będą utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Już dzisiaj II Triathlon Rzeszów. Będą utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę (16 czerwca) w Rzeszowie odbędzie się II Triathlon Rzeszów. Zawody składają się z trzech dyscyplin sportowych pływania, jazdy rowerem i biegu. Odcinek rowerowy przebiegała będzie ulicami Rzeszowa, które częściowo lub całkowicie będą zamknięte dla ruchu.

Dzisiaj w związku z II Triathlonem Rzeszów - zamknięte dla ruchu zostaną niektóre ulice Rzeszowa. Od godz. 7 do 18 całkowicie zamknięta zostanie ul. Żeglarska. Od godz. 9 do 17 zamknięty zostanie jeden pas ruchu ul. Hetmańskiej, od ul. Żeglarskiej do skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy i jeden pas ruchu ul. Powstańców Warszawy do ul. Kwiatkowskiego. Również od godz. 9 całkowicie zamknięta zostanie ulica Kwiatkowskiego do Hotelu Dwa Bratanki. Natomiast od godz. 11 do 17 całkowicie zamknięte dla ruchu zostaną: kolejny odcinek ulicy Kwiatkowskiego do ul. Jana Pawła II, ul. Jana Pawła II, odcinek ul. Budziwojskiej od ul. Jana Pawła II do ul. Podleśnej i ul. Podleśna.

Zamykane ulice i odcinki ulic będą wygradzane barierkami i taśmami. Nad bezpieczeństwem uczestników zawodów czuwać będą policjanci ruchu drogowego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE