Reklama

Z PODKARPACIA. Złodziej został obezwładniony przez policjanta

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Złodziej został obezwładniony przez policjanta  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czujnością wykazał się policjant, który w czasie wolnym od służby, ujął sprawcę kradzieży artykułów przemysłowych w jednym ze sklepów w Przemyślu.

Do zdarzenia doszło w środę (29 kwietnia), w jednym ze sklepów w Przemyślu. Funkcjonariusz przemyskiej komendy, będący w czasie wolnym od służby, szedł na zakupy. Gdy przechodził w rejonie sklepów, usłyszał trzask zamykanych drzwi i okrzyk: „złodziej, złodziej!”. Sprawiło to, że zwrócił uwagę na mężczyznę z plecakiem, który szybko odchodził od sklepu.

Funkcjonariusz przypuszczał, że może to być sprawca kradzieży. Mężczyzna zaczął uciekać. Po krótkim czasie policjant złapał uciekiniera, obezwładnił go, a następnie przekazał przybyłym na miejsce mundurowym przemyskiej komendy. Okazało się, że zatrzymany miał w plecaku artykuły przemysłowe, które ukradł ze sklepu.

Podczas dalszych czynności policjanci ustalili, że to nie pierwsza kradzież 42-latka w tym sklepie. Wcześniej jego łupem padły również kosmetyki i artykuły spożywcze za kwotę blisko 600 złotych. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE