Reklama

Z PODKARPACIA. Przyłapany nad rzeką. Był pewien, że nic złego nie robi

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Przyłapany nad rzeką. Był pewien, że nic złego nie robi  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę. W sobotę, 20 lipca, 60-latek chciał się pozbyć gruzu wyrzucając go nad San. Na tym nie koniec jego przewinień.

Sytuacja miała miejsce w Zarzeczu a mundurowych poinformował jednej z mieszkańców miejscowości. 

- Funkcjonariusze przyłapali mężczyznę na gorącym uczynku, kiedy zrzucał z przyczepki gruz. Stwierdził, że nic złego nie robi, bo przecież nie wyrzuca plastiku - informują przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Nisku. 

Policjanci nakazali mężczyźnie uprzątnięcie gruzu i poinformowali go o skierowaniu przeciwko niemu wniosku o ukaranie do sądu, za nielegalne wyrzucanie śmieci.

Godzinę później, w trakcie patrolowania Zarzecza, funkcjonariusze zauważyli ten sam ciągnik.

- 60-latek na widok policyjnego radiowozu skręcił na najbliższą posesję i uciekł z kabiny w zarośla. Został zatrzymany po krótkim pościgu. Jak się okazało, mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Tłumaczył się, że wypił piwo w trakcie uprzątania gruzu, który wcześniej wyrzucił nad rzeką - dodają policjanci. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE