Reklama

Z PODKARPACIA. Prawie 170 podróbek na bazarze. Wśród nich bluzki, kurtki i torebki

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Prawie 170 podróbek na bazarze. Wśród nich bluzki, kurtki i torebki  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sobotę (27 października), wspólny patrol funkcjonariuszy Straży Granicznej i Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadził kontrolę na bazarze w Przemyślu.

- Zatrzymano sześciu cudzoziemców, którzy oferowali do sprzedaży towary akcyzowe bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz odzież z zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych producentów światowych marek - informuje mjr Elżbieta Pikor, rzecznik prasowy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

 Wśród nich znalazły się m.in. buty, kurtki, bluzy, torebki, czapki. U kolejnych cudzoziemców zatrzymano towary akcyzowe w postaci papierosów i alkoholu.

Trefny towar oszacowano na łączną kwotę ponad pięciu tysięcy zł. - W stosunku do sześciu obywateli Ukrainy funkcjonariusze SG wydali decyzje zobowiązujące ich do powrotu na Ukrainę z zakazem ponownego przyjazdu na terytorium Polski przez kolejne 6 miesięcy - dodaje przedstawicielka straży granicznej. 


Fot. Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE