Reklama

Z PODKARPACIA. Odnaleziono ciało 20-latki

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Odnaleziono ciało 20-latki  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W Jarosławiu, w rzece San policjanci i strażacy odnaleźli ciało kobiety. Potwierdzono, że to 20-latka z powiatu jarosławskiego, która w środę podczas kąpieli, zniknęła pod wodą.

W piątek, 26 lipca, d d rana policjanci wspólnie ze strażakami prowadzili akcję poszukiwawczą młodej kobiety nad rzeką San. W środę 20-latka, w czasie kąpieli, zniknęła pod wodą.

- Przed godz. 10, ciało zaginionej kobiety zostało odnalezione przez strażaków w rzece około 400 metrów od miejsca, gdzie była widziana ostatni raz - informują policjanci z KPP w Jarosławiu.

Grupa dochodzeniowo-śledcza, pod nadzorem prokuratora, przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do dalszych badań. W poszukiwaniach brali udział jarosławscy policjanci, funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz strażacy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE