Reklama

Z PODKARPACIA. Funkcjonariusze policji proszą o pomoc

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Funkcjonariusze policji proszą o pomoc  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwa dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy z mieszkania w Tarnobrzegu. Łupem złodziei padło 2800 zł. Policjanci publikują portret pamięciowy kobiety mającej związek z przestępstwem.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy z mieszkania 89-letniej kobiety. Do przestępstwa doszło 16 września br. po godz. 10 przy ul. Kościuszki w Tarnobrzegu.

Z ustaleń policjantów wynika, że młoda kobieta, pod pretekstem rozmienienia banknotu 200 zł, weszła do mieszkania seniorki, następnie pozostawiając niedomknięte drzwi do mieszkania umożliwiła wejście innej osobie, doprowadzając do  kradzieży gotówki.

Rysopis kobiety

  • Wiek około 25 lat, wzrost 160 – 165 cm, średniej budowy ciała, ciemnej karnacji skóry, włosy proste do ramion w czarnym kolorze, ciemne oczy.
  • W dniu popełnienia przestępstwa, kobieta ubrana była w sukienkę w żółtym kolorze z nadrukiem w kształcie brązowych liści, sięgającą do połowy łydki.

Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie lub znające miejsce pobytu poszukiwanej kobiety, proszone są o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój 207, lub telefoniczny pod numerami (15) 851 34 35, (15) 851 34 24, (15) 851 33 10.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE