Reklama

Reklama

Wzrasta stawka opłaty w klubie dziecięcym

Opublikowano: 10 listopada 2019 22:54
Autor:

Wzrasta stawka opłaty w klubie dziecięcym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni zagłosowali za tym, aby podnieść stawkę dzienną za wyżywienie maluchów w klubie dziecięcym w Lipnicy.

Dotychczas rodzice płacili za wyżywienie swoich dzieci w "Magicznym Zakątku" 10 zł. Jak tłumaczył na ostatnim posiedzeniu komisji Józef Tęcza, wójt gminy Dzikowiec, wzrasta minimalne wynagrodzenie, więc opłata stała również wzrośnie. - Za wyżywienie już teraz płacimy 13 zł - wyliczał włodarz. - Więc musimy podnieść ceny na 15 zł - dodał.

Wójt podkreślił, że 15 zł za wyżywienie dziennie to realna kwota. Jedzenie dla dzieci wożone jest kilka razy dziennie z Kolbuszowej. Jest to jedyna firma, która się zgłosiła się do zapytania ofertowego na dożywianie. 

Jeżeli dziecko jest nieobecne, stawka za dożywianie podlega zwrotowi. Rodzic powinien zgłosić nieobecność swojego dziecka. Kwota stała, czyli opłata miesięczna za pobyt jednego dziecka, wynosi 112,50 zł. 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +1 / -0

    aderus

    w szkole w lipnicy nie ma kuchni, ile osob jest zatrudnionych w stolowce w szkole podstawowej, ledwo otwarte podwyzka 50% , lepiej wozic z kolbuszowej niz przeniesc 20 metrow do budynku obok smiech na sali