Reklama

Wypadek na drodze wojewódzkiej w Krzątce. Auto wylądowało w rowie. Kierowca trafił do szpitala

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Wypadek na drodze wojewódzkiej w Krzątce. Auto wylądowało w rowie. Kierowca trafił do szpitala - Zdjęcie główne

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej. Obrażenia odniósł kierowca. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzisiaj (wtorek, 25 kwietnia) na drodze wojewódzkiej nr 872 w Krzątce (gm. Majdan Królewski) doszło do wypadku drogowego. Kierowca samochodu trafił do szpitala na dalsze badania.

Służby ratunkowe informacje o wypadku samochodowym na drodze wojewódzkiej w Krzątce otrzymały o godz. 20:00. Na miejscu interweniowała kolbuszowska policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Utrudnienia trwały około półtorej godziny. 

Od dyżurnego stanowiska kierowania PSP w Kolbuszowej usłyszeliśmy, że w wyniku tego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Została ona zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala na dalsze badania.

Z kolei dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej poinformował nas, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W zdarzeniu nie brał udziału inny samochód. Ranny został kierowca auta.

Na ten moment nie udało nam się jeszcze ustalić, ile lat ma kierowca i skąd pochodzi. Nie wiadomo także, czy był on trzeźwy w momencie zdarzenia. Kolbuszowska policja nie udzieliła więcej informacji. Do tematu wrócimy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE