Reklama

Reklama

Władze Kolbuszowej rozmawiały z mieszkańcami i przedsiębiorcami o przebudowie ul. 11 Listopada w Kolbuszowej

Opublikowano: czw, 29 mar 2018 07:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gruntowna modernizacja jednej z głównych ulic w Kolbuszowej, ma się rozpocząć po świętach.

Spotkanie zorganizowano 26 marca w kolbuszowskim magistracie. Wzięli w nim udział m.in. właściciele nieruchomości przyległych do ul. 11 Listopada, starostwa oraz przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność w tej części miasta.

- Celem spotkania, było przedstawienie propozycji projektu organizacji ruchu, na czas prowadzenia robót drogowych - informują pracownicy Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.

Przedstawiciele urzędu jednocześnie zapewniają, że będą informować o utrudnieniach w ruchu, związanych z realizacją inwestycji.

Przypomnijmy, że w ramach przebudowy ulicy 11 Listopada na odcinku nieco ponad 350 metrów zostanie położona nowa nawierzchnia asfaltowa.

Zostaną także odnowione chodniki, pojawi się ścieżka rowerowa, dodatkowe miejsca parkingowe (w sumie ma być 69 takich miejsc) i energooszczędne oświetlenie.

Prace będą prowadzone także "w ziemi". Inwestycja zakłada bowiem budowę kanalizacji deszczowej oraz przebudowę gazociągu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.