Reklama

Władysław Ortyl w trybie pilnym zwołuje spotkanie rzeszowskiego okręgu PiS. Chodzi o starostę Józefa Kardysia

Opublikowano:
Autor:

Władysław Ortyl w trybie pilnym zwołuje spotkanie rzeszowskiego okręgu PiS. Chodzi o starostę Józefa Kardysia  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Posiedzenie zaplanowano na czwartek, 22 listopada, w Rzeszowie.

Z informacji, które otrzymaliśmy wynika, że Władysław Ortyl, prezes Zarządu Prawa i Sprawiedliwości okręgu 23 – Rzeszów, podjął decyzję o zwołaniu w trybie pilnym posiedzenia Zarządu Okręgu w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości wokół sprawy odwołania oraz ponownego wyboru Józefa Kardysia na funkcję starosty powiatu kolbuszowskiego. 

- Naszym priorytetem, jako Prawa i Sprawiedliwości jest zachowanie pełnej transparentności, dlatego chcemy wyjaśnienia wszelkich wątpliwości wokół sprawy odwołania oraz ponownego wyboru na funkcję starosty powiatu kolbuszowskiego pana Józefa Kardysia. W tym celu podjąłem decyzję o zwołaniu na jutro zarządu okręgu na którym będziemy do dążyć do wyjaśnienia sprawy – podkreśla Władysław Ortyl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE