Reklama

Węgiel w gminie Raniżów za 2 tys. zł za tonę. Sprawdź jak go dostać [WZÓR WNIOSKU]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Węgiel w gminie Raniżów za 2 tys. zł za tonę. Sprawdź jak go dostać [WZÓR WNIOSKU] - Zdjęcie główne

Gmina Raniżów chce pomóc swoim mieszkańcom w zakupie węgla.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Raniżów także chce zapewnić swoim mieszkańcom tańszy węgiel i zamierza zaangażować się w jego sprzedaż.

Na stronie Urzędu Gminy Raniżów udostępniony został wniosek o zakup węgla kamiennego, który należy wypełnić i złożyć, aby móc kupić od gminy węgiel po preferencyjnej stawce nie wyższej niż 2 tys. zł brutto za tonę.

Do ceny węgla należy doliczyć jednak koszt transportu w wysokości ustalonej przez przedsiębiorcę wybranego do dystrybucji. Kosztu tego nie poniosą mieszkańcy, którzy zdecydują się na samodzielny odbiór surowca ze składu. Rodzaj węgla ma być znany dopiero po podpisaniu przez gminę Raniżów umowy z podmiotem wprowadzającym węgiel do obrotu.

Zasady składania

Wniosek może złożyć każdy mieszkaniec z gminy Raniżów, który uprawniony jest do otrzymania dodatku węglowego. Kolejny z wymogów mówi o tym, że osoba, która chce złożyć wniosek, nie dokonała dotychczas zakupu węgla na sezon grzewczy 2022/2023 w cenie niższej niż 2 tys. zł i co najmniej 1,5 tony w przypadku składania wniosku do 31 grudnia 2022 roku i trzech ton w przypadku składania wniosku po 1 stycznia 2023 roku. 

Sposób dostarczenia dokumentów

Wniosek można przesłać na adres gminy: Urząd Gminy Raniżów ul. Rynek 6, 36-130 Raniżów lub dostarczyć osobiście od urzędu (pok. nr 4 lub pok. nr 5). Można go także przesłać przez elektroniczną skrzynkę podawczą.

Jakie informacje należy zawrzeć we wniosku?

Konieczne jest imię i nazwisko, adres gospodarstwa domowego, adres e-mail lub nr telefonu w celu kontaktu do umówienia terminu dostawy/odbioru węgla, stosowne informacje i oświadczenia (zawarte we wzorze wniosku).

Jeśli składając wniosek, mieszkaniec nie poda wymaganych informacji lub go nie podpisze, zostanie wezwany do uzupełnienia wniosku, co znacznie wydłuży procedurę zakupu.

Wniosek można pobrać ze strony urzędu. Dostępny TUTAJ>>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy