Reklama

Walczą z najlepszymi

Opublikowano:
Autor:

Walczą z najlepszymi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowe doświadczenia, często rekordy życiowe, medale, uśmiechnięte twarze. Tak kończy się prawie każdy wyjazd na zawody lekkoatletów kolbuszowskiej Tiki-Taki, którzy ostatnio zgarnęli 5 medali w wojewódzkich mistrzostwach.

Nasi pokazali się w kolejnych poważnych imprezach. Ponad tydzień temu sprawdzili się w Bielsku-Białej w tradycyjnym międzynarodowym mityngu Beskidianathletic. W zmaganiach wzięło udział 60 klubów z Polski oraz zagraniczne ekipy z Czech, Włoch, Serbii, Ukrainy, Litwy, Niemiec. - Na starcie stanęła też trójka lekkoatletów kolbuszowskiej Tiki Taki i wszyscy wywalczyli pierwsze miejsca w swoich konkurencjach – cieszy się Bogdan Karkut, opiekun naszego klubu. Nasza najmłodsza nadzieja – Magdalena Niemczyk – powalczyła na dystansie 100 metrów. - Jest liderką tabel ogólnopolskich w kategorii do 16 lat. Nie miała żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa i o ponad pół sekundy wyprzedziła zawodniczkę z województwa śląskiego Alicję Goebel i reprezentantkę Czech Ludmiłę Hajkovą – wspominał Karkut. Kolejne zwycięstwo odniosła Wiktoria Wrońska. Tym razem na dystansie 400 metrów. - Wiktoria pobiegła w drugim biegu wśród zawodniczek legitymujących się słabszymi rekordami życiowymi, ale uzyskała wynik 57,56, lepszy od najlepszej juniorki młodszej w pierwszym mocniejszym biegu i stanęła na najwyższym stopniu podium – zaznaczał nasz trener. Trzecie zwycięstwo odniósł Radek Maciąg na dystansie 400 metrów. Pokonał je w czasie 50,74.

Więcej w 26 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE