Reklama

Wakacje z "Naszą Wolą"

Opublikowano:
Autor:

Wakacje z "Naszą Wolą" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wola Rusinowska "Nasza Wola" w ramach realizowanego wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży zorganizowało 6 sierpnia Piknik Rodzinny oraz zawody rowerowe.

Stowarzyszenie "Nasza Wola" zorganizowało atrakcyjny wypoczynek letni dla 45- osobowej grupy dzieci i młodzieży z terenu gminy Majdan Królewski. Na ten cel uzyskało dofinansowanie z budżetu gminy w wysokości 4170 zł.

Dzieci i młodzież, głównie z Woli Rusinowskiej i Rusinowa, mogły ciekawie i pożytecznie spędzić czas podczas wycieczek, wyjazdów na basen, zawodów rowerowych i różnorodnych spotkań. W ramach wypoczynku letniego dzieciaki zawitały w "Energylandii" – Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze, gdzie mogły aktywnie korzystać z różnych atrakcji. Ponadto najmłodsi mieszkańcy naszej gminy podczas wycieczki mieli zagwarantowany ciepły posiłek w McDonald`s.

W niedzielę, 6 sierpnia, przy PSP w Woli Rusinowskiej odbył się Piknik Rodzinny. Podczas imprezy rozegrano rozgrywki sportowe w piłkę siatkową i nożną, przeprowadzono wiele konkursów z nagrodami i zabaw dla dzieci. Piknik Rodzinny był okazją do integracji mieszkańców Woli Rusinowskiej i nie tylko. Dla dzieci i młodzieży zostały przeprowadzone również zawody rowerowe o Puchar Prezesa Stowarzyszenia "Nasza Wola".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE