Reklama

W Oddziale Rehabilitacji Leczniczej w Kolbuszowej pomoc została udzielona prawie pół tysiąca pacjentom

Opublikowano: pt, 11 sty 2019 17:00
Autor:

W Oddziale Rehabilitacji Leczniczej w Kolbuszowej pomoc została udzielona prawie pół tysiąca pacjentom - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Oddziały rehabilitacyjne to jedne z najbardziej obleganych oddziałów w kolbuszowskiej lecznicy. Od momentu rozpoczęcia jego funkcjonowania hospitalizowano i leczono 441 pacjentów.

Jak podkreśla dyrektor SP ZOZ Zbigniew Strzelczyk w tym miejscu należy zwrócić uwagę na fakt, iż w przedmiotowym oddziale leczenie pacjentów trwa stosunkowo długo (średnio trzy tygodnie). - Pacjenci oprócz zabiegów fizjoterapeutycznych leczeni są często farmakologicznie, gdyż oprócz dysfunkcji ruchu  obciążeni są niejednokrotnie innymi schorzeniami – wyjaśnia szef ZOZ-u. Zdecydowana większość z nich, bo aż około 75 proc. pacjentów, pochodzi z naszego powiatu. 

Oddział Rehabilitacji Leczniczej mieści się na III piętrze kolbuszowskiego szpitala.


Więcej informacji w aktualnym numerze Korso.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.