Reklama

W Kolbuszowej w trakcie transportu skradziono szczepionki

Opublikowano:
Autor:

W Kolbuszowej w trakcie transportu skradziono szczepionki  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jedna z hurtowni farmaceutycznych poinformowała o kradzieży 20 szczepionek z transportu leków. Sytuacja miała miejsce w Kolbuszowej.

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska przekazała informację otrzymaną od przedstawicieli hurtowni leków. Firma zawiadomiła o kradzieży produktów leczniczych, która miała miejsce w środę, 15 lipca, w Kolbuszowej.

W trakcie transportu produktów leczniczych skradziono z samochodu dostawczego 20 sztuk szczepionki Hexacima. 

Firma zwróciła się o przekazanie tej informacji podmiotom prowadzącym apteki, farmaceutom, lekarzom w celu zwrócenia uwagi na możliwość pojawienia się w obrocie skradzionych leków. W przypadku tych szczepionek, osoby, które się z nimi zetkną, powinny sprawdzić ich źródło pochodzenia

Jak informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej, na tę chwilę (wtorek, 21 lipca, godz. 15) nie wpłynęło żadne zgłoszenie dotyczące kradzieży szczepionek do kolbuszowskiej komendy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE