Reklama

UWAGA mieszkańcy Bukowca, Huty Przedborskiej, Porąb Kupieńskich, Leszczy, Kupna, Przedbórza, Zarębek, Weryni, Kolbuszowej Górnej oraz Kolbuszowej Dolnej

Opublikowano: pon, 27 kwi 2020 08:48
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kolbuszowej informuje mieszkańców, że w związku epidemią koronawirusa w maju 2020 pozostają wstrzymane odczyty wodomierzy, wykonywane przez pracowników (nie dotyczy wodomierzy z odczytem radiowym).

- W związku z powyższym prosimy mieszkańców miejscowości Bukowiec, Huta Przedborska, Poręby Kupieńskie, Leszcze, Kupno, Przedbórz, Zarębki, Werynia, Kolbuszowa Górna oraz Kolbuszowa Dolna (odbiorcy nie posiadający wodomierzy z odczytem radiowym) o wskazanie odczytu wodomierza pod nr telefonu 17 22 75 227 wew. 34, wysyłając wiadomość SMS pod nr 530 275 303, bądź poprzez naszą stronę internetową pod adresem https://www.zgkim.kolbuszowa.pl/wskazanie-wodomierza/ lub bezpośrednio na adres e-mail: [email protected] - informują pracownicy zakładu.

W przypadku braku odczytu lub podanego po upływie terminu wykazanego w tabeli zakład wystawi fakturę na podstawie średniego miesięcznego zużycia. Faktury zostawiane będą w skrzynkach pocztowych przez pracowników zakładu lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    Jan

    Ok.