Reklama

Reklama

Uroczystość obchodów Dnia Seniora w Widełce | ZDJĘCIA |

Opublikowano: 23 października 2019 20:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wspólne biesiadowanie, śpiewy oraz długie rozmowy towarzyszyły mieszkańcom Widełki przy okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Seniora, które odbyły się w sobotę 12 października w Domu Ludowym w Widełce.

Uroczystość jak co roku zgromadziła liczne grono uczestników, a wśród zaproszonych gości znaleźli się lokalni samorządowcy, ks. proboszcza Lucjana Kota z Parafii Matki Bożej Królowej Polski oraz gospodynie imprezy, czyli Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, które zadbały o to, by na stołach było smacznie i swojsko.

Uroczystość obchodów Dnia Seniora została połączona z wydarzeniem promocyjnym z okazji oficjalnego oddania do użytkowania pomieszczenie zaplecza kuchennego, którego remont został wykonany dzięki pozyskanemu dofinansowaniu.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +2 / -0

    wiejskigrajek

    Piekne zdjecia,piekne kobiety z Koła Gospodyń Wieskich w Widełce.Pozdrawiam panią w pierwszym rzedzie pierwsza z prawej strony za osobisty wdziek,czar oraz piekny spiew.