Reklama

Ulica Handlowa w Kolbuszowej. Wybrano wykonawcę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rozstrzygnięty został przetarg na przebudowę ulicy Handlowej w Kolbuszowej. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma z Kobierzyc. Na wykonanie tej inwestycji gmina Kolbuszowa otrzymała dofinansowanie.

Przebudową ul.Handlowej w Kolbuszowej zajmie się firma Eurovia Polska S.A z Kobierzyc. Wartość zadania wyniesie ponad 1,8 mln zł.


- Zakres inwestycji obejmuje przebudowę kanalizacji ogólnospławnej na system kanalizacji rozdzielczej, remont nawierzchni asfaltowej jezdni, przebudowę miejsc parkingowych, chodnika oraz zjazdów do działek przyległych. Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie montaż oświetlenia ulicznego

- wyliczają przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.

Wkrótce podpisanie umowy z wykonawcą. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy