Reklama

Ulica Brzozowa w Kolbuszowej na ukończeniu. Zobacz zdjęcia

Opublikowano: śr, 5 sie 2020 13:16
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na ukończeniu są prace przy budowie ulicy Brzozowej w Kolbuszowej, które rozpoczęły się w połowie stycznia. Jak informuje kolbuszowski magistrat, zakres robót obejmuje budowę prawie półkilometrowego odcinka o nawierzchni asfaltowej, biegnącego od skrzyżowania z ul. Św. Brata Alberta do skrzyżowania z ul. Błonie.

Na całej długości drogi została już ułożona warstwa asfaltu.

- Ponadto w ramach zadania zbudowana została kanalizacja deszczowa i oświetlenie uliczne oraz przebudowana sieć wodociągowa. Wzdłuż ulicy wykonany został jednostronny chodnik z kostki brukowej betonowej o szerokości dwóch metrów oraz zjazdy do działek przyległych o nawierzchni częściowo z kostki brukowej betonowej oraz o nawierzchni asfaltowej. Przebudowano również fragment ul. Błonie, odcinek o długości 72 m, w celu poprawy geometrii skrzyżowania z ul. Brzozową

- czytamy na stronie UM Kolbuszowa.

Tereny w obrębie nowo powstającej drogi przeznaczone są pod rozwój przedsiębiorczości jako tereny inwestycyjne.

  • Całkowita wartość zadania: 1 073 000 zł
  • Kwota wkładu własnego: 375 484 zł
  • Kwota dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych: 697 516 zł
  • Planowany termin zakończenia prac: wrzesień

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.