Reklama

UKS Kupno wygrał Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

Opublikowano:
Autor:

UKS Kupno wygrał Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po pięciu latach przerwy UKS Kupno znów wygrał Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Posła RP Zbigniewa Chmielowca. W szóstej edycji powalczyło sześć drużyn.

Tradycyjnie grała młodzież, która obecnie uczy się w szkołach średnich. Oprócz zespołów z  Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej, Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomiczny w Weryni lub Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 z Rzeszowa do hali kolbuszowskiego LO zawitali rozsiani po różnych szkołach absolwenci szkół gimnazjalnych z Niwisk, Nienadówki i z Kupna. Ci ostatni tworzą szeregi UKS-u, który był organizatorem imprezy.

 

 

W pierwszym etapie sześć ekip zostało podzielonych na dwie grupy po trzy zespoły. Do fazy finałowej wychodziły po dwie najlepsze drużyny. – Runda eliminacyjna nie pozwalała nikomu na zbyt luźne podejście do tematu – zaznacza Witold Antosz, prezes UKS-u. W najlepszej czwórce znalazły się Kupno, Nienadówka, Rzeszów i Niwiska. Grano systemem każdy z każdym. Kupno wygrało wszystkie mecze i zakończyło rywalizację na pierwszym miejscu. Drudzy byli rzeszowianie, trzecie miejsce chłopcy z Niwisk, czwarte z Nienadówki. – Nie byliśmy gościnni – przyznawał Antosz.

Więcej w 50 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE