Reklama

Reklama

Uczniowe kolbuszowskiej "Jedynki" świętowali nadejście wiosny

Opublikowano: 24 kwietnia 2018 20:00
Autor: opr. Lidia Wyzga

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Była to również okazja do integracji oraz podniesienia świadomości ekologicznej.

Reklama

Na ten dzień (10 kwietnia) niezwykle starannie przygotowali się najmłodsi wychowankowie świetlicy szkolnej. Pod okiem Anny Micał przygotowali bajeczne, rozśpiewane i roztańczone przedstawienie o treści przyrodniczo-ekologicznej. Sala gimnastyczna, dzięki pomocy Elżbiety Małozięć, zamieniła się w zielony las, z mnóstwem drzew i wiosennych kwiatów.

Jako pierwsi inscenizację obejrzeli uczniowie klas I - III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego SP nr 1 w Kolbuszowej. Dumni ze swoich kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki nagrodzili ich występ gromkimi brawami. Występ małych aktorów przyciągnął także maluchy z niemalże wszystkich kolbuszowskich przedszkoli.

- Sala gimnastyczna wypełniła się ogromną liczbą malutkich odbiorców sztuki teatralnej. Występ Świetliczaków podobał się tak bardzo, że niektóre maluchy wyraziły chęć dołączenia do ekipy występujących - mówi z radością Anna Micał. Mali goście obdarowali występujących słodkimi upominkami, nowymi grami i układankami dydaktycznymi.

Największą tremę mali aktorzy odczuwali przed ostatnią grupą gości - rodzicami. Świetliczaki wykazały się jednak pełną mobilizacją i mimo zmęczenia pokazały to, nad czym pracowały od miesiąca. Wysiłek się opłacił, gdyż oklaskom rodziców nie było końca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.