Reklama

Uchronić posesje przed zalaniem. Niebawem konsultacje z mieszkańcami

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Uchronić posesje przed zalaniem. Niebawem konsultacje z mieszkańcami - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czy będzie zgoda mieszkańców Kolbuszowej Dolnej na wybudowanie rowu drożnego? Rozstrzygnie się to na spotkaniu końcem maja. W czasie intensywnych opadów woda zalewa posesji położone przy ul. Mieleckiej w Kolbuszowej Dolnej. Jak temu zapobiec?

Nad tym zastanawiali się uczestnicy majowego spotkania w kolbuszowskim magistracie. Podczas narady zaprezentowano analizę hydrologiczną tego terenu, opracowaną na zlecenie burmistrza oraz przedstawiono wnioski.

 - Zbierającą się wodę trzeba tak przeprowadzić na prawą stronę, żeby trafiła do starego koryta rzeki i popłynęła do ujścia

- mówi Grażyna Halat, sołtys Kolbuszowej Dolnej. 

Trzeba znaleźć rozwiązanie, które uchroni przed zalewaniem okolicznych posesji. Na ten właśnie temat będzie toczyć się dyskusja z mieszkańcami.

Konsultacje odbędą się 28 maja (piątek) w budynku Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej. Wezmą w nich udział m.in. poseł Zbigniew Chmielowiec, burmistrz Jan  Zub oraz przedstawicielami dróg wojewódzkich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy