Reklama

Trwa zbiórka pieniędzy na zakup tabletów dla uczniów szkoły specjalnej w Kolbuszowej Dolnej. Każdy może pomóc

Opublikowano:
Autor:

Trwa zbiórka pieniędzy na zakup tabletów dla uczniów szkoły specjalnej w Kolbuszowej Dolnej. Każdy może pomóc  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Akcja zbierania pieniędzy, poprzez stronę zrzutka.pl, ruszyła w sobotę, 16 grudnia.

Z prośbą o datki, do internautów zwraca się Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej.  Zebrane pieniądze, 6,4 tys. zł, chcą przeznaczyć na zakup tabletów z oprogramowaniem logopedycznym dla wychowanków szkoły. 

- Urządzenia o które się staramy w ogromnej mierze przyczynią się do lepszej komunikacji z otoczeniem i pozwolą na zmniejszenie bariery jaką niesie niepełnosprawność - wyjaśniają rodzice, którzy liczą na to, że uda się zakupić pięć tabletów z oprogramowaniem. Każdy kosztuje 1280 zł. 

- Nasza szkoła jest nie wielką placówką i nie możemy pozwolić sobie na tak duży wydatek. Jako rodzice uruchamiamy tę zrzutke, aby pomóc dzieciom a jednocześnie umożliwić i wspomóc pracę nauczycieli, którzy wkładają wiele serca w wychowanie podopiecznych. Wielokrotnie poświęcają swój prywatny czas, angażują się w wiele projektów na rzecz poprawy warunków w szkole. Wierzymy w ludzi którzy potrafią okazać swoje wielkie serce i którym dobro drugiego człowieka nie jest obojętne - piszą rodzice ZS w Kolbuszowej Dolnej. 

Do tej pory (dane na 17 grudnia godz. 10) udało się zebrać 30 proc. potrzebnej kwoty. Pieniądze można wpłacać wchodząc na zrzutka.pl.


Fot. ZSS Kolbuszowa Dolna/zrzutka.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE