Reklama

Trwa remont ul. Kolejowej w Kolbuszowej. Kilkusetmetrowy odcinek wyłączony z ruchu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwają prace remontowe na ul. Kolejowej w Kolbuszowej. Aktualnie odcinek o długości kilkuset metrów jest całkowicie wyłączony z ruchu. Zobacz na zdjęciach, jak postępują prace.

Jak dowiedzieliśmy się dzisiaj (20 lipca) od okolicznych mieszkańców, robotników nie ma na miejscu od około dwóch dni. Podobno zepsuł się sprzęt, bez którego nie są możliwe dalsze prace. Kolbuszowianie nie kryją rozgoryczenia tą sytuacją. Droga na ten moment jest rozkopana i całkowicie wyłączona z ruchu.

Przypomnijmy, że głosy w sprawie przyłączenia ul. Kolejowej z ul. Ruczki były mocno podzielone. Burmistrz zapewniał, że magistrat będzie szukał rozwiązania, które powinno być rozwiązaniem kompromisowym. - Tak, żeby był wilk syty i owca cała. Też proszę zrozumieć mieszkańców budynku Kolejowa 12. 25 rodzin tam mieszka praktycznie na terenie zakładu - przypominał początkiem czerwca Jan Zuba. 

Mieszkańcy ul. Kolejowej nie chcieli zmian. Obstawali przy tym, aby nie łączono dwóch ulic. Chcą mieć spokój pod swoimi oknami. Jak mówili, na co dzień i tak męczą się z uciążliwościami spowodowanymi przez firmę z terminalem kontenerowym.

Argumentowali oni, że to oni tam mieszkają i żyją na co dzień, dlatego ich głos w tej sprawie powinien być najważniejszy. Podczas konsultacji społecznych nie padły jednak żadne konkrety.

Ostateczną decyzję, czy obie ulice zostaną ze sobą połączone, ma podjąć gmina Kolbuszowa. Jeśli takowa decyzja zapadnie, z pewnością poinformujemy o tym na łamach Korso Kolbuszowskie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy