Reklama

Trener Sokoła Kolbuszowa Dolna sprawdzał Płudowskiego

Opublikowano:
Autor:

Trener Sokoła Kolbuszowa Dolna sprawdzał Płudowskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Były junior Stali Mielec – obecnie 20-letni Mikołaj Płudowski – był sprawdzany przez Sokół Kolbuszowa Dolna w ostatnim meczu kontrolnym.

Na testach u trenera Waldemara Mazurka w sobotnim sparingu z Wisłokiem Wiśniowa był nie tylko Płudowski (napastnik, ostatnio Stal Gorzyce). Pokazał się niespełna 16-letni pomocnik Jakub Kuna (ostatnio juniorzy Resovii), który wcześniej reprezentował barwy MKS-u Kolbuszowa. 

Kolbuszowianie dopięli już większość formalności związanych z pozyskaniem kilku innych sprawdzanych wcześniej zawodników. Na trybunach podczas meczu przegranego 1:2 z Wisłokiem Wiśniowa był również Patryk Zieliński, ofensywny pomocnik Izolatora Boguchwała. Niewykluczone, że trafi do naszej drużyny. W sobotnim sparingu z Wiśniową nasz zespół przegrał 1:2, a trzy dni wcześniej pokonał w meczu kontrolnym rezerwy Stali Mielec 2:1. 

W sobotę, 3 sierpnia, Sokół spotka się ze Strugiem Tyczyn. W naszej drużynie występować będzie również pomocnik Sylwester Bigdoń. Były gracz grup młodzieżowych Sokoła i MKS-u Kolbuszowa ostatnio próbował sił w juniorach Siarki Tarnobrzeg.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE