Reklama

Reklama

Tomasz Buczek: To szczyt hipokryzji i chamstwa [VIDEO]

Opublikowano: 12 marca 2020 10:39
Autor:

Tomasz Buczek: To szczyt hipokryzji i chamstwa [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkaniec Kolbuszowej Górnej chciał zabrać dzisiaj (12 marca) głos w punkcie sprawy różne podczas sesji Rady Powiatu Kolbuszowskiego. Kiedy udzielono mu głosu, nie chciał jednak, ograniczyć się tylko do pytań.

To nie spodobało się przewodniczącemu Mieczysławowi Burkowi. W tej sprawie wypowiedziała się radczyni prawna, która przypomniała, że w statucie powiatu kolbuszowskiego, jest zapis mówiący o możliwość odebrania głosu w szczególnych przypadkach. - Jeżeli treść lub sposób wystąpienia lub zachowanie osoby, której udzielono głosu zakłóca porządek obrad lub powagę sesji, przewodniczący rady, po zwróceniu uwagi, może odebrać głos nakazując odnotowanie tego faktu w protokole - zacytowała fragment statutu radczyni. 

- Koniec dyskusji. Proszę o pytania konkretne - powiedział Mieczysław Burek.

- Zgadzam się z zapisami i jednocześnie informuję, że moja wypowiedź będzie dłuższa i nie ograniczę się wyłącznie do zadania pytania, ponieważ w statucie nie ma takiego zapisu - powiedział Buczek, który w dalszym ciągu chciał rozwinąć swoją wypowiedź nie ograniczając się do składania pytań. 

Ostatecznie szef rady zabrał głos mieszkańcowi Kolbuszowej Górnej. - To szczyt hipokryzji i chamstwa! - podsumował Tomasz Buczek.


Zobacz to na nagraniu - od 1 h 39 min.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  Jb

  I takiego kogoś ludzie wybierają o zgrozo

 • rok temu | ocena +0 / -0

  ADRIAN

  Panie Tomku referendum. Trzeba postawić na ludzi młodych i wykształconych!!

 • rok temu | ocena +4 / -0

  Wieś

  Szczyt co za buta nie dopuścić do głosu ludu

 • rok temu | ocena +0 / -0

  goliat

  Czas najwyższy na zmianę dyrektora, obecny już się " zużył", to samo dotyczy także starosty !!!Obecne władze powiatowe i gminne są nieudolne, nie posiadają umiejętności zarządzania !!!