Reklama

Teresa Werner zaśpiewa w Kolbuszowej [ZAPOWIEDŹ]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Koncert piosenkarki odbędzie się 14 marca (sobota) w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. Rozpoczęcie o godz. 16.

Artystka od 16 roku życia związana z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”. Ślązaczka, pochodząca z Nakła Śląskiego, występowała między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku.

- W 1991 roku reprezentowała Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” na festiwalu piosenki ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła 1 miejsce. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną - czytamy na stronie piosenkarki. Teresa Werner w 1998 roku została odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Srebrnym Krzyżem Zasługi.

W swoim dorobku artystycznym posiada płyty o statusie złotym i platynowym. Jej najpopularniejsze przeboje to „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” czy „Kocham swoje morze". 

Bilety na koncert można kupić w kasie MDK (kontakt: 17 2271 563). Cena: 60 zł. 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE