Reklama

Reklama

Tam nie widać inwestycji

Opublikowano: 20 października 2019 10:00
Autor:

Tam nie widać inwestycji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radny Edward Klecha stwierdził, że w 2019 roku dzikowiecki urząd nie zrealizował żadnej inwestycji na terenie Spi.

- Rok się nam kończy, a jakoś nie widać inwestycji w Spiach, tak powiem delikatnie - zauważył przedstawiciel wsi. Radny pytał na sesji między innymi o udrożnienie części rzeki przepływającej przez wieś oraz o plac przy kościele. Radny Klecha zabiega o wykupienie części placu od prywatnego właściciela, aby powstał tam parking. - Ja bym prosił o przygotowanie na przyszłą sesję informacji o sieci światłowodowej, jak się rozwija, kiedy mieszkańcy mogą na nią liczyć, czy będzie cokolwiek - dopytywał rajca. - Z zasięgiem internetowym jest jak jest - dodał.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.