Reklama

Ta firma będzie dostarczać posiłki dla szkół i przedszkoli w gminie Majdan Królewski. Na dożywianiu skorzysta 450 dzieci

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Ta firma będzie dostarczać posiłki dla szkół i przedszkoli w gminie Majdan Królewski. Na dożywianiu skorzysta 450 dzieci - Zdjęcie główne

Przygotowaniem i dowozem posiłków dla dzieci na terenie gminy Majdan Królewski zajmie się miejscowa firma. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Majdańska gmina wybrała firmę, która będzie dostarczać w 2023 roku posiłki dla uczniów szkół i przedszkoli na swoim terenie. Z dożywiania skorzysta około 450 dzieci.

Dożywaniem na terenie gminy Majdan Królewski objętych jest kilkaset dzieci, zarówno uczniów szkoły podstawowej, jak i przedszkolaków.

Posiłki do wakacji

Przygotowaniem i dostawą posiłków dla dzieci uczęszczających do szkół i przedszkoli na terenie gminy Majdan Królewski zajmie się PHUP "Pod Koroną" Halina i Tadeusz Kopeć z Majdanu Królewskiego. Firma zaproponowała dokładnie tyle (co do złotówki), ile samorząd chciał wydać na ten cel, czyli 489 224 złotych.

W postępowaniu przetargowym nie wpłynęła żadna inna oferta. Zainteresowani mieli czas na ich złożenie do 16 grudnia ubiegłego roku. Zaś 23 grudnia oficjalnie wybrano wykonawcę. Zgodnie z umową okres realizacji zamówienia trwa od 2 stycznia do 3 sierpnia 2023 roku.

Skorzysta kilkaset dzieci

Z dożywiania skorzystają wychowankowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Majdanie Królewskim (planowana liczba dożywianych uczniów: 100 dzieci - szkoła i 50 dzieci - oddział przedszkolny), PSP w Komorowie (70 dzieci), PSP w Hucie Komorowskiej (30 dzieci), PSP w Woli Rusinowskiej (70 dzieci), PSP w Krzątce (65 dzieci), Punkt Przedszkolny w Krzątce (25 dzieci) oraz Publiczne Przedszkole w Majdanie Królewskim (40 dzieci).

Dostawy posiłków do wymienionych placówek będą się odbywać w dni zajęć szkoły i przedszkola. Dostawa śniadania od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 8:50, natomiast obiadu w godz. od 9:30 do 11:20. W przypadku Publicznego Przedszkola w Majdanie Królewskim będzie obowiązywała również dostawa podwieczorku w godz. od 9:30 do 12.

Najwięcej w szkołach

Przewidywana ilość zestawu posiłków (tj. śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek) wydanych dziennie w przedszkolu wynosi 40. W przypadki posiłków (tj. śniadanie, obiad - drugie danie) wydanych dziennie w punkcie przedszkolnym i oddziale przedszkolnym szacunkowa ilość wynosi 75. Z kolei przewidywana ilość posiłków wydanych dziennie w szkołach (tj. obiad) wynosi 335.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy