Reklama

Szansa na remont stadionu jest

Opublikowano: sob, 21 lis 2020 08:27
Autor:

Szansa na remont stadionu jest  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Krzysztof Serafin, sołtys Dzikowca, dopytuje o remont na stadionie . Co na to włodarz gminy?

Szef Dzikowca zapytał Józefa Tęczę, wójta gminy Dzikowiec, w imieniu swoim oraz działaczy klubu sportowego w Dzikowcu o prace remontowe. - W przyszłym roku będziemy obchodzić 75-lecie klubu - podkreślił szef sołectwa. - Prośba panie wójcie, żeby zadbać o obiekt. Chodzi głównie o odświeżenie trybun, pomalowanie oraz drobne prace - wyjaśnił sołtys Dzikowca. 


Szef gminy odniósł się do zapytania sołtysa. - Oczywiście, rozmawialiśmy na ten temat i uzgodniliśmy, że jeśli będą dobre warunki i będzie możliwość wykonania niektórych prac, które są przewidziane, a które ustaliliśmy, będziemy to realizować. 

Jak dodał wójt, przez obecny rok było bardzo trudno pracować na otwartej przestrzeni z powodu deszczów. - Jeśli pogoda się poprawi, przystąpimy do tych robót, które uzgodniliśmy - zapewnił Józef Tęcza.


W tej sprawie skontaktowaliśmy się z sołtysem Dzikowca. Jak nas poinformował, w tym roku nie ma szans na prace remontowe. Jak szef wsi zaznaczył, potrzebna jest odnowa trybun oraz pomieszczeń przeznaczonych dla klubu piłkarskiego. 

Sołtys również wspomniał, że jeśli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, w planach jest organizacja uroczystości z okazji 75-lecia dzikowieckiego klubu piłkarskiego. Zostałby rozegrany między innymi mecz klubu. Czy uda się przygotować w przyszłym roku stadion do tego wydarzenia? Do tematu wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE