Reklama

Szaleństwo mieszkaniowe

Opublikowano:
Autor:

Szaleństwo mieszkaniowe - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Miasto nad Nilem przeżywa prawdziwy boom mieszkaniowy. W ekspresowym tempie powstają nowoczesne bloki, domy w zabudowie szeregowej, a nawet wielorodzinne budynki mieszkalne. Czy lokale znajdą nabywców?

Ania i Jacek, małżeństwo z czteroletnim stażem, na razie wynajmują mieszkanie. Nie myślą o budowie własnego domu, gdyż, jak przyznają, nie chcą się wiązać z danym miejscem już na całe życie. Rozważają za to kupno własnego lokum w bloku. – Takie mieszkanie daje poczucie większej swobody. W każdej chwili można je sprzedać i przenieść się do innego miasta albo wynająć i czerpać jakiś tam zysk – mówi Ania, a Jacek dodaje: - Zaraz po ślubie szukaliśmy mieszkania, które moglibyśmy kupić, jednak nie mogliśmy znaleźć żadnej oferty. Jakimś cudem, przez znajomych, udało nam się wynająć mieszkanie, ale wiadomo, że jeszcze nie czujemy się "na swoim". Dlatego z nadzieją patrzymy, jak w naszej Kolbuszowej powstają nowe bloki. Myślę, że jak dobrze pójdzie, to w jednym z nich znajdziemy swoje wymarzone M-3.

Więcej w 34 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE