Reklama

Święto plonów w gminie Majdan Królewski. To już jutro!

Opublikowano:
Autor:

Święto plonów w gminie Majdan Królewski. To już jutro! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W najbliższą niedzielę, 25 sierpnia, w Majdanie Królewskim odbędą się dożynki.

 Uroczystość rozpocznie się mszą świętą dziękczynną odprawioną o godz. 15 w kościele parafialnym w Majdanie Królewskim.

Następnie uczestnicy imprezy przemaszerują w korowodzie dożynkowym na plac przy ul. Kozłowieckich. Tam odbędzie się oficjalne otwarcie dożynek, powitanie gości i wręczenie chleba. Taniec Narodowy zatańczą Królewiacy. Zaprezentują się również zespoły wieńcowe.

W ramach imprezy odbędzie się również koncert Parafialnej Orkiestry Dętej z Komorowa oraz kapeli z Huty Komorowskiej. Na scenie zaprezentują się także zespoły Mażoretek Gminnego Ośrodka Kultury w Majdanie Królewskim. Zwieńczeniem tegorocznego święta plonów będzie zabawa taneczna z zespołem Plus.

Bezpłatne atrakcje przygotowane zostaną także dla dzieci. Organizatorzy imprezy gwarantują również degustację potraw regionalnych i bezpłatne stoisko promujące projekt "Turystyczny Szlak Dobrego Smaku" z LGD Siedlisko w Kolbuszowej.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE