Reklama

Świąteczne paczki trafiły do rodzin

Opublikowano: śr, 20 gru 2017 16:40
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Paczki pełne różnych produktów spożywczych oraz rzeczy potrzebnych do domu trafiły już do rodzin z naszego powiatu. Obdarowane rodziny składają serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom. 

Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej już od kilku lat aktywnie włącza się w organizowanie świątecznej pomocy dla potrzebujących rodzin z naszego powiatu. Nie inaczej było i tym razem. 

Na apel o dobrowolnej zbiórce chętnie odpowiedzieli pracownicy Starostwa Powiatowego oraz jednostek podległych. Zebrane środki pozwoliły na przygotowanie świątecznych paczek dla dwóch rodzin z powiatu kolbuszowskiego, które zostały wybrane przy współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Dzięki zebranym funduszom zakupione zostały: produkty żywnościowe, środki czystości, ubrania, buty, sprzęt AGD, zabawki, słodycze oraz inne potrzebne produkty.

Świąteczna pomoc, przygotowywana dzięki hojności pracowników Starostwa oraz jednostek podległych, trafiła do rodzin, którym doskwiera ubóstwo oraz problemy związane z niepełnosprawnością. 

Jeszcze raz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie świątecznych paczek serdecznie dziękujemy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.