Reklama

Strażacy OSP Kupno z nowymi ubraniami specjalnymi za ponad 22 tysiące złotych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miejski w Kolbuszowej

Strażacy OSP Kupno z nowymi ubraniami specjalnymi za ponad 22 tysiące złotych - Zdjęcie główne

Strażacy z Kupna pozyskali nowe umundurowanie służące do działań ratowniczo-gaśniczych.. | foto Urząd Miejski w Kolbuszowej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wczoraj (środa, 22 grudnia) w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej oficjalnie przekazano siedem kompletów ubrań specjalnych dla druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kupnie. Kosztowały ponad 22 tysiące złotych.

W środę (22 grudnia) o godz. 10, w obecności kolbuszowskich władz, przekazano nowo zakupione ubrania specjalne dla druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kupnie. Strażacy dostali w sumie siedem kompletów nowoczesnych środków ochrony osobistej, które będą wykorzystywane przez ochotników w działaniach ratowniczo - gaśniczych.

Ubrania kosztowały ponad 22 tysiące złotych, z czego 20 tys. zł to pieniądze pochodzące z Funduszu Sprawiedliwości. Resztę pieniędzy dołożyła gmina Kolbuszowa jako wkład własny. 

Fot. UM w Kolbuszowej.

Doceniono pełną gotowość, zaangażowanie strażaków w udział w akcjach ratowniczo - gaśniczych oraz służbę na rzecz społeczności lokalnej. 

- Na uznanie zasługuje fakt, że druhowie z OSP Kupno wsparli akcję charytatywną dla Emilki Wilk, oddając na rzecz zbiórki pieniężnej swoje ekwiwalenty za udział w działaniach ratowniczych w kwocie 2 300 złotych

- czytamy na stronie kolbuszowskiego magistratu na Facebooku.

Przypomnijmy, że jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kupnie w listopadzie ubiegłego roku została włączona w struktury Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego. Druhowie z Kupna w tym roku (na dzień 22 grudnia) wyjeżdżali już 29 razy do działań na terenie gminy Kolbuszowa.

Ostatni wyjazd alarmowy strażaków OSP Kupno do płonącego samochodu w ich miejscowości:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy