Reklama

Straty na ponad milion w gminie Raniżów

Opublikowano:
Autor:

Straty na ponad milion w gminie Raniżów  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gminna komisja ds. szacowania szkód w infrastrukturze komunalnej powstałych w wyniku intensywnych, majowych opadów atmosferycznych wyliczyła straty.

Informację na ten temat podał podczas ostatniej sesji Rady Gminy Raniżów Marek Margański, sekretarz UG. - Komisja, po dokonaniu wizji w terenie, stwierdziła spowodowanie szkód na 9 drogach gminnych. Szacunkowa wysokość szkody wynosi 1 mln 223 tys. zł - poinformował.

Jak dodał, protokół sporządzony na tę okoliczność przez komisję został wysłany do Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Straty poniesione w swoich gospodarstwach rolnych w wyniku ulewnych deszczy oraz podtopień zgłosiło również 40 rolników z terenu gminy Raniżów. Powołana przez wójta gminy komisja sporządziła odpowiednie protokoły, które również zostaną przesłane do Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE