Reklama

Straty na ponad milion w gminie Raniżów

Opublikowano: sob, 13 lip 2019 18:30
Autor:

Straty na ponad milion w gminie Raniżów  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gminna komisja ds. szacowania szkód w infrastrukturze komunalnej powstałych w wyniku intensywnych, majowych opadów atmosferycznych wyliczyła straty.

Informację na ten temat podał podczas ostatniej sesji Rady Gminy Raniżów Marek Margański, sekretarz UG. - Komisja, po dokonaniu wizji w terenie, stwierdziła spowodowanie szkód na 9 drogach gminnych. Szacunkowa wysokość szkody wynosi 1 mln 223 tys. zł - poinformował.

Jak dodał, protokół sporządzony na tę okoliczność przez komisję został wysłany do Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Straty poniesione w swoich gospodarstwach rolnych w wyniku ulewnych deszczy oraz podtopień zgłosiło również 40 rolników z terenu gminy Raniżów. Powołana przez wójta gminy komisja sporządziła odpowiednie protokoły, które również zostaną przesłane do Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.