Reklama

Stłuczka po klaksonie na ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Stłuczka po klaksonie na ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Żaden z kierowców nie przyznał się do winy. Sprawę wyjaśnia policja.

W sobotę, 10 marca,  około godz. 13.20 mundurowi interweniowali na ul. Rzeszowskiej w Kolbuszowej, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak ustalili policjanci, 47-letni kierowca mercedesa, mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, włączając się do ruchu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena.

- Mieszkaniec powiatu rzeszowskiego kierujący volkswagenem wyjaśnił policjantom, że jadąc za mercedesem użył klaksonu, chcąc w ten sposób zwrócić uwagę jego kierowcy na nieudzielenie pierwszeństwa - mówi Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik KPP Kolbuszowa.

- Sygnał dźwiękowy spowodował, że jadący mercedesem 47-latek zatrzymał się, a 58-letni kierowca volkswagena nie zdążył wyhamować i najechał na jego tył - dodaje oficer prasowy.

Ponieważ żaden z kierowców nie poczuwał się do popełnienia wykroczenia, w sprawie prowadzone będą czynności wyjaśniające, które pomogą ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE