Reklama

Sprawdź jak szybko reagują kolbuszowscy policjanci

Opublikowano: wt, 5 lut 2019 06:15
Autor:

Sprawdź jak szybko reagują kolbuszowscy policjanci  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jednym z najważniejszych kryteriów służących do oceny jakości pracy policji jest czas reakcji. Mierzy się go od momentu przyjęcia zgłoszenia do chwili pojawienia się patrolu na miejscu zdarzenia, i wylicza jako średnią ze wszystkich podjętych interwencji.

W 2018 roku kolbuszowscy funkcjonariusze podjęli w sumie 7102 interwencje. W terenie miejskim policjanci interweniowali 942 razy. Na miejscu zdarzenia byli już średnio po 7 minutach i 37 sekundach (w 2017 roku średni czas reakcji to 5 minut 17 sekund). 

W terenie wiejskim mundurowi podjęli 2470 interwencji. Średni czas reakcji w tym przypadku wyniósł 15 minut i 11 sekund (w 2017 średni czas reakcji 11 minut 50 sekund).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.