Reklama

"Śpiący policjant" rozebrany. Zniknął próg zwalniający na osiedlu mieszkaniowym w Kolbuszowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

"Śpiący policjant" rozebrany. Zniknął próg zwalniający na osiedlu mieszkaniowym w Kolbuszowej - Zdjęcie główne

Po progu został tylko ciemny ślad. | foto Czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Niedługo, bo ponad miesiąc, wytrzymał zamontowany próg zwalniający na jednej z osiedlowych uliczek w Kolbuszowej. - Kiedy obudziłem się rano, progu już nie było. Leżał obok, w kawałkach - mówi mieszkaniec bloku przy ul. 11 Listopada w Kolbuszowej.

Ponad rok mieszkańcy bloków przy ulicach 11 Listopada czekali na zamontowanie progu zwalniającego, o który prosili kolbuszowskich samorządowców.

- Kierowcy po tej drodze jeżdżą bardzo szybko, niebezpiecznie, przekraczają dozwoloną prędkość. O tragedię nietrudno

- pisali mieszkańcy w petycji do Jana Zuba, burmistrza Kolbuszowej. 

Podpisani pod petycją argumentowali, że obok miejsca, gdzie chcą progu, jest plac zabaw. - Przy blokach jest boisko sportowe i dzieci mogą wbiec wprost pod pędzące auto - dodali. 

Ostatecznie próg powstał początkiem lipca. Długo jednak nie ograniczał prędkości na osiedlowej uliczce. Pod osłoną nocy został zdemontowany. 


Fot. Czytelnik

- Kiedy obudziłem się rano, progu już nie było. Leżał obok, w kawałkach - mówi mieszkaniec bloku przy ul. 11 Listopada w Kolbuszowej. - Ktoś go zdemontował i wrzucił na zaparkowaną przyczepkę - dodaje nasz rozmówca. 

- Komu to przeszkadzało? - zastanawia się kolejna osoba. - Czysta głupota - stwierdza krótko. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy