Reklama

Sokół trzyma fason

Opublikowano:
Autor:

Sokół trzyma fason - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zawodnicy Sokoła Kolbuszowa Dolna nie musza oglądać się na to, co robią ich konkurenci. Pokonali w derbach Widełkę. Punkt dopisała Raniżovia, niewesoło jest w Ostrowach Baranowskich.

Ostrovia ma ogromne kłopoty kadrowe. Z powodu wojskowego wyjazdu brakowało ostatnio braci Parysów. Z gry zrezygnował Marcin Hopek, nie pojawia się ostatnio Tomasz Paśko. W meczu z Czerminem trener Robert Szalony znów miał tylko jedenastu zawodników do gry, w tym dwóch bramkarzy (Krupa stał w bramce w pierwszej, a Antos w drugiej połowie). Jest szansa, że Ostrovia w Wiewiórce zagra w lepszym składzie. Po chorobach mają wrócić Rafał Szczęch i Tomasz Paśko, a być może ze służby zdążą wrócić Damian Parys i jego brat Mateusz. Lepsze humory ma Raniżovia, która dopisała kolejny punkt. Tym razem zremisowała z Kamieniarzem Golemki. – Mecz był bardzo wyrównany, może z lekkim wskazaniem na nas – oceniał Jan Samojedny, działacz Raniżovii. Ozdobą meczu było trafienie Pawła Hajkowicza, który precyzyjnym strzałem zakończył indywidualną akcję. Raniżów powalczy teraz w Kamionce, która w ostatniej kolejce niespodziewanie zapunktowała w Olchowej.

Więcej w 38 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE