Reklama

Sokół nie traci, reszta walczy

Opublikowano:
Autor:

Sokół nie traci, reszta walczy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z grona naszych drużyn tylko Wilga nie ma jeszcze na koncie punktów, ale to powinno się zmienić już w sobotę. Solidną piłkę gra Sokół, a skutecznie na wyjazdach powalczyły ostatnio Ostrovia i Raniżovia.

Kolbuszowski zespół w drugiej kolejce znów musiał sprawdzić się w ataku pozycyjnym. Zespół z Golemek nastawił się na grę z kontry. Zadanie to ułatwiła mu szybko zdobyta bramka. Zawodnik gości przymierzył z dystansu w okienko. – Kamieniarz ma wielu ogranych zawodników i jestem pewien, że urwie punkty wielu faworytom. Ja cieszę się, że mój zespół był cierpliwy, zdaliśmy trudny egzamin. Kontrolowaliśmy ten mecz, choć bardzo długo utrzymywał się niekorzystny wynik – podkreślał Rafał Leśniowski, trener Sokoła. Kolbuszowski zespół czeka teraz trudny bój w Kamionce.

Więcej w 34 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE