Reklama

Śmiertelny wypadek w Raniżowie. Sekcja zwłok wykazała przyczynę śmierci

Opublikowano:
Autor:

Śmiertelny wypadek w Raniżowie. Sekcja zwłok wykazała przyczynę śmierci  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Znane są wyniki sekcji zwłok mieszkańca gminy Raniżów, który 31 sierpnia zginął w wypadku samochodowym.

Przypomnijmy, że do śmiertelnego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 875, relacji Raniżów – Staniszewskie w Raniżowie. 39-letni mieszkaniec gminy Raniżów, według wstępnych ustaleń policjantów, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu po lewej stronie drogi i uderzył w betonowy przepust. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Kierowca podróżował sam. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali kolbuszowscy policjanci. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

W poniedziałek, 2 września, została przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny. Jakie są jej wyniki. - Bezpośrednią przyczyną zgonu był uraz wielonarządowy narządów wewnętrznych połączony ze złamaniem żeber - poinformował Andrzej Dubiel, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE