Reklama

Śmiertelne zagrożenie na drogach! Pijani leżeli na środku jezdni [POLICJA]

Opublikowano:
Autor:

Śmiertelne zagrożenie na drogach! Pijani leżeli na środku jezdni [POLICJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ostatnich dniach policjanci dwukrotnie interweniowali wobec mężczyzn, którzy nietrzeźwi leżeli na środku jezdni. Stwarzali śmiertelne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego.

Jak informuje policja, w pierwszym przypadku jadąca przez Wilczą Wolę kobieta, zauważyła leżącego na jezdni mężczyznę. Na miejsce wezwała policję. Funkcjonariusze wyczuli od 56-latka alkohol. Mieszkaniec gminy Dzikowiec nie był w stanie samodzielnie się poruszać. Policjanci oddali go pod opiekę znajomego.

Do drugiego zdarzenia doszło w poniedziałek, 30 października, na ul. Popiełuszki w Kolbuszowej. Tam na środku jezdni znajdował się nietrzeźwy 41-latek. Mężczyzna z raną głowy trafił do szpitala. Nie potrafił powiedzieć, w jakich okolicznościach się zranił. Kilkukrotnie zmieniał wyjaśnienia. Badanie wykazało ponad trzy promile alkoholu w jego organizmie.


Okoliczności obydwu zdarzeń wyjaśniają kolbuszowscy policjanci. Niewykluczone, że nietrzeźwi piesi odpowiedzą przed sądem za stworzone zagrożenie.

Nie przechodźmy obojętnie
Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy z powodu obniżenia temperatury pojawia się ryzyko wychłodzenia organizmu. Policjanci przypominają: grupą najbardziej zagrożoną zamarznięciem są ludzie bezdomni i nieporadni życiowo, a także osoby nadużywające alkoholu, które swoim zachowaniem narażają się na wyziębnięcie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE