Reklama

Seniorzy z Kolbuszowej i okolic świętowali dzień babci i dziadka

Opublikowano:
Autor:

Seniorzy z Kolbuszowej i okolic świętowali dzień babci i dziadka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sobotę (20 stycznia) na spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprosił wszystkich seniorów Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Kolbuszowej. Uroczystość odbyła się w budynku Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu.

Spotkanie seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka stało się już tradycją. Corocznie starsi mieszkańcy gminy Kolbuszowa, i nie tylko, gromadzą się w budynku fundacji na stadionie, aby razem celebrować swoje święto. To idealna okazja do rozmów, wspominania i pobycia ze sobą.

Tegoroczne spotkanie rozpoczęło się o godz. 15. Grupa Folklorystyczna Seniorów "Ziemia Podkarpacka", pozostając w klimacie świąt bożonarodzeniowych, zaśpiewała przed zebranymi kilka kolęd i pastorałek. Następnie, specjalnie dla swoich kochanych babć i dziadków, wystąpiły maluchy z Przedszkola Publicznego nr 3 w Kolbuszowej. Najmłodsi śpiewem, tańcem i wierszami wyrazili swoją miłość do seniorów. Później przyszła pora na podziękowania i gratulacje. Najlepsze życzenia na ręce pani Zenony Chodorowskiej, przewodniczącej Zarządu Rejonowego Związku Emerytów i Rencistów, złożyli m.in. Bogdan Romaniuk, wicemarszałek województwa podkarpackiego, Elżbieta Wilk, przewodnicząca Kolbuszowskiego Koła Kobiet czy Stanisława Margańska, przewodnicząca Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego. Następnie seniorzy symboliczną lampką szampana wznieśli toast na cześć wszystkich babć i dziadków i odśpiewali tradycyjne "Sto lat". Później przyszła pora na wspólne biesiadowanie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE