Reklama

Samorządowcy z Dzikowca wsparli zakup sztandaru dla policji. Ile pieniędzy przekazali?

Opublikowano: sob, 6 kwi 2019 17:30
Autor:

Samorządowcy z Dzikowca wsparli zakup sztandaru dla policji. Ile pieniędzy przekazali?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rada Gminy Dzikowiec postanowiła przekazać Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie pieniądze na zakup sztandaru.

Na ostatniej komisji (27 marca) radni zdecydowali się przekazać 300 zł dla wojewódzkiej komendy. - Rok temu wspieraliśmy zakup sztandaru dla Kolbuszowej - poinformował Edward Klecha, radny ze Spi. - Dlaczego by nie wesprzeć Rzeszowa - przychylił się do wniosku.

Nie wszyscy jednak byli za tym, aby pomóc w zakupie. Jerzy Sito, radny z Dzikowca, zakwestionował decyzję, uważając, że nie powinno się tej kwoty zabezpieczać w budżecie gminy. Finalnie jednak dzień później, na sesji (28 marca) Maria Kubiś, skarbniczka gminy, poinformowała, że taka kwota zostanie przelana na konto komendy do 15 kwietnia. W zamian przedstawiciele gminy Dzikowiec będą uczestniczyć w poświęceniu sztandaru oraz wbiją pamiątkowy gwóźdź w sztandar, z nazwą gminy. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.