Reklama

Rozstrzygnięty został konkurs na stanowisko szefa Powiatowego Urzędu Pracy w Kolbuszowej. Kto nim został?

Opublikowano: ndz, 13 sty 2019 20:00
Autor:

Rozstrzygnięty został konkurs na stanowisko szefa Powiatowego Urzędu Pracy w Kolbuszowej. Kto nim został?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przez najbliższe lata pośredniakiem pokieruje 47-letnia Marta Rainer z Bukowca, która dotychczas pełniła funkcję zastępcy dyrektora PUP w Kolbuszowej.

Była ona jedyną osobą, która ubiegała się o to stanowisko. 

Komisja rekrutacyjna uznała, że pani Marta spełniła wszystkie wymogi określone w ogłoszeniu, a w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się wiedzą teoretyczną i znajomością zagadnień wykonywanych na stanowisku szefa PUP.

Konkurs ogłoszony został po tym, jak Elżbieta Kapusta, dotychczasowa szefowa kolbuszowskiego pośredniaka, zdecydowała o tym, że po pięciu latach kierowania PUP przejdzie na emeryturę. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.