Reklama

Rosną na liderów

Opublikowano:
Autor:

Rosną na liderów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nie tylko Wiktoria Wrońska, Magda Niemczyk i Szymon Zięba osiągają wyjątkowe wyniki. Kolbuszowska Tiki-Taka znów zaskoczyła większe ośrodki. Nasi coraz częściej wygrywają m.in. z Resovią czy Victorią Stalowa Wola.

W miniony weekend nasi lekkoatleci powalczyli w Mistrzostwach Podkarpacia w Rzeszowie. Tiki-Taka przyjechała w mocnym składzie. Najlepsze wyniki zanotowali Wiktoria Wrońska, Magdalena Niemczyk (młodziczka), Karolina Czachor i Adrian Gul. Wiktoria zdobyła dwa złote medale. Jeden po zwycięstwie na dystansie 100 metrów, drugi na 200 metrów. Będąca jeszcze w wieku młodziczki Magda zgarnęła srebro na dystansie 100 i brąz w wyścigu na 200 metrów. – Biegła pod wiatr, a i tak zajęła miejsca na podium – cieszy trener naszych biegaczy Bogdan Karkut. W wyścigu na 400 metrów przez płotki trzecia była Karolina Czachor. Brązowy medal zdobył jeszcze Adrian Gul w biegu na 800 metrów. W najbliższy weekend w Stalowej Woli odbędą się wojewódzkie mistrzostwa juniorów starszych.

Więcej w 22 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE