Reklama

Reklama

Rodzina prosi o wsparcie finansowe dla swojego bliskiego, który walczy z chorobą

Opublikowano: 23 maja 2019 08:14
Autor:

Rodzina prosi o wsparcie finansowe dla swojego bliskiego, który walczy z chorobą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Krzysztof ma 52 lata i pochodzi z Rozalina. - Jest mężem, tatą i szczęśliwym dziadkiem Nikodema i Oskara - pisze rodzina. Zanim zapadł w śpiączkę udzielał się społecznie. Jego największą pasją jest motoryzacja - szczególnie stare motocykle.

- Niestety los sprawił, że zasnął i teraz sam potrzebuje pomocy. Bardzo chcemy aby wrócił do domu - apeluje rodzina.

4 marca Krzysztof jak co dzień udał się do pracy. Tego dnia źle się poczuł i w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala w Staszowie, a następnie w trybie pilnym do Kliniki Kardiochirurgii w Kielcach z rozpoznaniem tętniaka rozwarstwiającego aorty.

W tamtejszej klinice przeszedł poważną operację kardiochirurgiczną. W pierwszej dobie po operacji doszło do dwukrotnego zatrzymania akcji serca w wyniku których doszło do niedotlenienia mózgu, czego następstwem jest śpiączka.

27 marca rozpoznano u Krzysztofa stan wegetatywny. Aktualnie przebywa on na oddziale intensywnej terapii w szpitalu
w Kielcach.

Krzysztof wymaga natychmiastowego przeniesienia do specjalistycznego ośrodka wybudzeniowo-rehabilitacyjnego, gdzie będzie kontynuowany proces wybudzania.

Taki ośrodek to jedyna szansa dla niego na powrót do pełnej świadomości i sprawności. Pobyt w takim ośrodku wymaga dużych nakładów finansowych, które przerastają możliwości rodziny.

Wesprzeć Krzysztofa i wpłacić swoje datki można TUTAJ.

Na chwilę obecną (23 maja) rodzinie udało się zebrać ponad 26 tys. zł. Potrzebują 100 tysięcy złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.