Reklama

Remont w trzy miesiące

Opublikowano:
Autor:

Remont w trzy miesiące - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI OSP w Mazurach może odetchnąć z ulgą. Dotacja, którą strażacy otrzymali, nie przepadnie, a remiza zostanie wyremontowana.

Przypomnijmy, że inwestycja zostanie zrealizowana głównie dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska. Mazurska straż otrzymała na to zadanie dotację w wysokości 80 tysięcy zł.

Na zapytanie ofertowe OSP w Mazurach odpowiedziało czterech wykonawców. Ceny, za które oferenci zadeklarowali wykonanie termomodernizacji budynku, wahały się od 87 tysięcy zł do ponad 648 tysięcy zł. Najdroższą ofertę złożyła firma MK PROFIT Analizy Inwestycyjne z Mielca (648 325,11 zł brutto). Oferta została jednak od razu odrzucona z uwagi na to, że jej treść nie odpowiadała zakresowi robót określonemu w zapytaniu ofertowym. Sporo taniej realizację zadania wycenił WOBUD Zakład Remontowo- Budowlany z Kolbuszowej (179 905, 45 zł brutto). Najtańszą ofertę przedstawił ART- BUD z Kolbuszowej Górnej (87 095, 43 zł brutto). Ostatecznie wykonawca sam zrezygnował z powodu błędnej wyceny. Za najkorzystniejszą wybrano ofertę firmy ZRB KOREM z Jeżowego, która remont remizy wyceniła na 130 tys. 556 zł 70 gr.

Więcej w 34 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE