Reklama

Remont gabinetu lekarskiego dobiegł końca. Będzie drugi dentysta w ośrodku zdrowia w Majdanie Królewskim?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Remont gabinetu lekarskiego dobiegł końca. Będzie drugi dentysta w ośrodku zdrowia w Majdanie Królewskim? - Zdjęcie główne

Jeszcze przed remontem budynek straszył swoim wyglądem. Teraz w nowo wyremontowanym gabinecie ma pojawić się drugi stomatolog. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pomieszczenie w budynku ośrodka zdrowia w Majdanie Królewskim przeszło remont. Powstanie w nim gabinet stomatologiczny.

Majdańska gmina kilkanaście dni temu zakończyła prace remontowe gabinetu lekarskiego w starej części budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

Zakres robót obejmował wymianę instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, przestawienie ściany, wykonanie posadzki, położenie wykładziny medycznej oraz szpachlowanie i malowanie pomieszczenia. Koszt remontu zamknął się w kwocie 15 tys. zł.

- W wyremontowanym pomieszczeniu powstanie nowy gabinet stomatologiczny świadczący usługi dla mieszkańców gminy

- poinformował w rozmowie z nami Jerzy Wilk, wójt gminy Majdan Królewski.

Jak usłyszeliśmy od wicewójt Janiny Wójtowicz, do tej pory w SPZOZ przyjmował jeden stomatolog. Teraz w nowo wyremontowanym gabinecie pojawi się drugi dentysta.

Przypomnijmy, że ośrodek zdrowia w 2022 roku zmienił się nie do poznania, przechodząc termomodernizację. Inwestycja kosztowała gminę 735 tys. złotych. Prace remontowe obejmowały nie tylko wnętrze budynku, ale również fundamenty, elewację oraz teren wokół obiektu. Pisaliśmy o tym tutaj: Remont ośrodka zdrowia w Majdanie Królewskim dobiegł końca. Tak wygląda po modernizacji [ZDJĘCIA]

SPZOZ w Majdanie Królewskim pierwszą w historii modernizację przeszedł 24 lata temu. Ostatnia miała natomiast miejsce w 2012 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy