Reklama

Remiza w Posuchach do remontu. Gmina Raniżów unieważniła przetarg

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Remiza w Posuchach do remontu. Gmina Raniżów unieważniła przetarg - Zdjęcie główne

Gmina zamierzała wydać mniej na remont, niż zaproponowała firma, która wygrała przetarg. | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Raniżów ogłosiła przetarg na remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zielonce - Posuchy. Postępowanie zostało jednak unieważnione. Dlaczego?

Początkiem lipca raniżowski urząd ogłosił zapytanie ofertowe. Dotyczyło ono rozbudowy i przebudowy budynku OSP na cele kultury i rekreacji. We wcześniejszych pracach wykonano rozbudowę garażu, nowe sanitariaty oraz ocieplenie ścian z elewacją. 

Gmina Raniżów planowała przebudować pomieszczenia budynku, które pełniłyby funkcję kulturalną i rekreacyjną. W projekcie znalazło się m.in. przebudowanie kuchni i magazynu czy postawienie nowych ścianek i montaż nowych drzwi. W planie były też remonty sanitariatów, montaż nowego pieca. Termin realizacji prac upływa 18 listopada tego roku. 

Do przetargu przystąpiła tylko jedna firma z Nowego Kamienia. Zaproponowała, że zajmie się pracami za nieco ponad 200 tysięcy brutto. Oferta okazała się być zbyt droga. Gmina zmuszona była unieważnić postępowanie. 

- Cena złożonej oferty przekracza kwotę, jaką zamawiający (gmina Raniżów - przy.red.) zamierzał przeznaczyć na wykonanie przedmiotu zamówienia

- czytamy w uzasadnieniu raniżowskiego urzędu.

Prawdopodobnie samorząd ogłosili kolejny przetarg, licząc na zgłoszenie się kilku firm, które zaproponują niższą cenę. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy